Gümüş Nakliyat & Hafriyat

GÜMÜŞ NAKLİYE & HAFRİYAT

Birikmiş yılların tecrübesiyle hizmet veriyoruz. Moloz, Hafriyat, İnşaat, Kırım Yıkım, Yer Kesim, Kanal Kazı ve hurda alım satım işlerinizi uzman kadro ve kaliteli ekipman ile gerçekleştiriyoruz.
Gümüş Nakliye & Hafriyat Tekolojiyi takip eden geniş ve tecrübeli teknik kadrosuyla geniş makine pörtföyünü her türlü hafriyat ve inşaat işlerine çözüm odaklı yaklaşarak kullanmaktadır.
Tadilat ya da yıkım kırım sonrası oluşan molozları çuvallanmış veya çuvalsız bir şekilde binanızın herhangi bir katında, veya bahçe katında olması fark edilmeksizin herhangi bir yerde olması durumunda Gümüş Hafriyat firmamızın uzman ve güvenilir ekibi gelip yüklüyor. Kapalı kasa araçlarımıza yüklediğimiz molozları çevreye zarar vermeden ilgili kurumlarınca belirlenmiş yasal hafriyat döküm merkezlerine götürüyoruz.
Gümüş Nakliye & Hafriyat Tüm işlerinizde daima yanınızda sizde kaliteli hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın çözüm ortağınız olalım.
Gümş Hafriyat Nakliyat firması hakkında

Çözüm Odaklı Çalışma

Moloz, Hafriyat, İnşaat, Kırım Yıkım, Yer Kesim, Kanal Kazı ve hurda alım satım işlerinizde çözüm ortağınız oluyoruz.

Tam Kapasite Makineler

Mevcut makina parkı ile her Moloz, Hafriyat, İnşaat, Kırım Yıkım, işleriniz için mevcut makina parkımızı sürekli geliştiriyoruz.

Kalite Yönetim Anlayışı

- Performans iyileştirmesi
- Riskin etkili şekilde yönetimi
- Müşterilerimiz için sağlam hizmet ve kalite güvencesi
- Olanaklar konusunda bir kültür uygulama esası